Skip to main content

MILÁNO

O Miláne

Miláno je mesto, v ktorom sa taliansky životný štýl snúbi s modernosťou a efektívnymi službami. Ako medzinárodné hlavné mesto módy a dizajnu je domovom jednej z najživších kultúrnych scén v Európe s množstvom múzeí, divadiel a galérií. Je to mesto podujatí, kde sa každý večer niečo deje a kde sa dá ľahko pohybovať vďaka vynikajúcej verejnej doprave, carsharingu a bikesharingu. 

Miláno má tiež dlhú a slávnu históriu, o čom svedčia jeho známe pamiatky: slávny chrám Duomo, svetoznáma opera La Scala, elegantná katedrála Santa Maria delle Grazie, zapísaná na zozname pamiatok UNESCO, v ktorej sa nachádza Leonardova Posledná večera. Miláno je však predovšetkým mladé dynamické mesto ako stvorené na prežitie jedinečných a nezabudnuteľných zážitkov!

O škole

Škola sa nachádza v historickom centre Milána, v modernej budove len pár minút chôdze od námestia Piazza del Duomo. Táto štvrť je známa svojou živosťou a štýlom, je cieľom gurmánov – vďaka nespočetným reštauráciám,  milovníkov kultúry, ktorých lákajú divadlá, kníhkupectvá, obchody a prítomnosť dvoch najvýznamnejších univerzít v meste, Statale a Bocconi. Aj štýl školy je milánsky: talianska vášeň a kreativita sa miešajú s milánskym dôrazom na kvalitu služieb. Priestory sa vyznačujú mladistvým, funkčným a príjemným dizajnom s 12 učeb jňami, ktoré sú vybavené modernými audiovizuálnymi systémami a vysokorýchlostnou sieťou WI FI. Škola venuje osobitnú pozornosť ekológii tým, že používa recyklované materiály, podporuje separovaný zber odpadu a používa ekologický klimatizačný systém.

Kurzy v Miláne

Počet účastníkov skupinových kurzov je obmedzený na maximálne 14 študentov. Prvý kurz začína zvyčajne v pondelok ráno. Písomný a ústny test absolvujete priamo v škole v pondelok o 8:30 hod.  Lekcia trvá 45min. Zápisné na tejto škole je 70 eur.

Intenzívny kurz

Pre študentov, ktorí sa chcú naučiť jazyk alebo si prehĺbiť jeho znalosti. Intenzívny program ponecháva priestor na objavovanie mesta a zábavu.

od 20 lekcií / týždeň

Super intenzívny kurz

Vhodný pre študentov, ktorí sa chcú naučiť alebo prehĺbiť svoje znalosti talianskeho jazyka prostredníctvom intenzívnejšieho programu zameraného na čo najrýchlejšie dosiahnutie cieľov.

od 30 lekcií / týždeň

SABBATICAL

Začiatok kurzu: každý týždeň Začiatočníci: každé dva týždne Dĺžka: 48 týždňov Lekcie: 4 denne Úroveň: začiatočníci a prvé úrovne A1/A2

960 lekcií

Super intenzívny kurz plus 5

Študenti, ktorí chcú kombinovať skupinové lekcie s jednou alebo dvoma súkromnými lekciami, počas ktorých sa môžu venovať hlbšiemu štúdiu. Spolu s učiteľom je možné zostaviť individuálny program a prispôsobiť ho rôznym profesijným alebo osobným potrebám.

od 25 lekcií / týždeň

Super intenzívny kurz plus 10

Študenti, ktorí chcú kombinovať skupinové lekcie s jednou alebo dvoma súkromnými lekciami, počas ktorých sa môžu venovať hlbšiemu štúdiu. Spolu s učiteľom je možné zostaviť individuálny program a prispôsobiť ho rôznym profesijným alebo osobným potrebám.

od 30 lekcií / týždeň

Pre rodiny s deťmi

Minimálny vek detí je 12 rokov Lekcie: 4 denne Začiatok: každý týždeň Dĺžka trvania: minimálne jeden týždeň Úroveň: všetky

od 20 lekcií / týždeň

Ďalšie kurzy

Dolce vita-Kurzy pre seniorov 

Giro d´Italia: taliančina každý týždeň v inom meste

Odborné kurzy taliančiny-pre právnikov, bankárov, talianska kinematografia, turizmus, taliančina pre budúcich uchádzačov o prácu letušiek, móda, architektúra a mnohé iné

Kurzy pre učiteľov taliančiny

Prípravné kurzy pre tých, ktorí chcú študovať na vysokej škole v Taliansku

Príprava na fashion a design akadémiu

Part-time štandardný kurz

Večerné kurzy

Kurzy s hudobnou špecializáciou

História talianskeho umenia

Škola varenia pre amatérov i profesionálov

Talianske vína

Ak si želáte informácie k týmto kurzom, stačí sa na nás obrátiť, rady vám ich poskytneme.

Aktivity

Okrem týchto kurzov škola ponúka mnoho aktivít, ktoré sama organizuje a o ktorých vás bude vždy pri príchode informovať. Rovnako obdržíte kartu Leonarda da Vinciho, vďaka ktorej máte zvýhodnené vstupy do múzeí, či zľavy v reštauráciach a baroch. V sobotu sa väčšinou organizujú celodenné výlety.

Každý mesiac škola vystaví všetky aktivity, ktoré sa budú v danom mesiaci konať: Večere, ktoré umožnia študentom a učiteľom lepšie sa spoznať; Historické a umelecké prehliadky so sprievodcom; Filmové večery v škole; Výlety (poldenné alebo celodenné); Návštevy vínnych pivníc.

Bývanie v rodine s raňajkami 1 týždeň (6 nocí) 2 týždne (13 nocí) Každý další týždeň
Samostatná izba 228€ 338-403€ 182-217€
Zdieľaná izba 174€ 247-312€ 133-168€
Bývanie v rodine s polpenziou 1 týždeň (6 nocí) 2 týždne (13 nocí) Každý další týždeň
Samostatná izba 312€ 520-585€ 280-315€
Zdieľaná izba 258€ 429-494€ 233-266€
Next Post