Skip to main content

TURÍN

O Turíne

Turín so svojimi 18 km arkád je jedným z najfascinujúcejších a najtajomnejších miest v Taliansku. Jeho čaro spočíva v spojení umenia, histórie a avantgardy. Pod patinou savojskej prísnosti pulzuje živosť a vitalita, ktorá návštevníka nielen ohromí, ale doslova očarí: barokové paláce a futuristická architektúra, zbierky starovekého umenia a medzinárodné filmové festivaly, druhé egyptské múzeum na svete pre význam svojich exponátov a svetoznáme športové tímy. A potom sú tu elegantné savojské rezidencie, zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO, ktorých honosné záhrady pripomínajú noblesný život turínskeho dvora a svedčia o moci tisícročnej savojskej dynastie.

Tradícia prvého hlavného mesta Talianska žije v historických kaviarňach a reštauráciách v centre mesta. Komplexná priemyselná štruktúra a špičkové univerzity robia z Turína jedno z hlavných technologických a vedeckých centier Talianska. Zimné olympijské hry v roku 2006 vyniesli hory v okolí mesta Turín do centra pozornosti a urobili z neho ideálnu destináciu pre milovníkov zimných športov.

Turín je mesto, ktoré svojou pestrou kultúrnou ponukou uspokojí naozaj každého.

O škole

Nachádza sa v rezidenčnej štvrti Crocetta v elegantnej budove zo začiatku 20. storočia.V príjemnej atmosfé reškoly sa budete cítiť ako doma a so spolužiakmi si môžete oddýchnuť v malých záhradách na priľahlej pešej zóne. Zamestnanci recepcii sú vám k dispozícii pre akékoľvek informácie o Turíne a jeho okolí a radi vám budú nápomocní počas vášho pobytu. Internet je samozrejmosťou.

Kurzy v Turíne

Začínajú každý pondelok okrem úplných začiatočníkov. Počet študentov v triedach je max 12

Intenzívny

Začiatok: každý pondelok Dĺžka: min. 1 týždeň Všetky úrovne

4 lekcie / deň

250€ / týždeň

Super intenzívny kurz

Začiatok: každý pondelok Dĺžka: min. 1 týždeň Úroveň: všetky

6 lekcií v skupine / deň

400€ / týždeň

Intenzívny kurz plus 5

Začiatok: každý pondelok Dĺžka: min. 1 týždeň Úroveň: všetky

4 v skupine + 1 individuálne / deň

475€ / týždeň

Intenzívny kurz plus 10

Začiatok: každý pondelok Dĺžka: min. 1 týždeň Úroveň: všetky

4 v skupine + 2 individuálne / deň

700€ / 1 týždeň

Doplnkové kurzy:

  • Víno a kultúra v Taliansku
  • Talianska kuchyňa-kulinárske umenie

Mimoškolské aktivity

Prehliadka mesta so sprievodcom, každý prvý týždeň v mesiaci, možnosť kúpy lístkov na zápasy Juvenusu a Toro, prehliadky so sprievodcom na tému dejín umenia, prehliadka historických kaviarní, návšteva čokoládovej dielne, apericena-ochutnávka lahodných chuťoviek na najmodernejších miestach mesta

Ubytovanie

Vieme, že komfortné ubytovanie je dôležitou súčasťou vašich študijných pobytov, preto vám veľmi radi pomôžeme nájsť to najvhodnejšie ubytovanie. Ceny  a možnosti ubytovania na vyžiadanie.

Next Post