Skip to main content

CAGLIARI

O Cagliari

Historické mesto Cagliari, nachádzajúce sa v južnej časti čarovného ostrova Sardínia (v zálive Golfo di Cagliari), je hlavným mestom, rozkladajúcim sa na siedmych kopcoch: Castello, Colle San Michele, Colle di Bonaria, Monte Urpinu, Monte Claro, Tuvu Mannu a Tuvixeddu. V Cagliari žije približne 160.000 (s aglomeráciou takmer 500.000) obyvateľov a zaraďuje sa medzi najdôležitejšie, najbohatšie a zároveň najväčšie mestá ostrova.

Patrí tiež medzi najdôležitejšie prístavy v Stredomorí. Hlavné mesto Sardínie je pulzujúcim mestom , ktoré každoročne poteší svojich návštevníkov bohatou históriou (s množstvom historických pamiatok), kultúrou, početnými kvalitnými reštauráciami i nočným životom. Cagliari je ale taktiež známe aj ako mesto Slnka a v kombinácii s nádhernou 8 km dlhou plážou Poetto je taktiež ideálnym miestom pre nádherný letný študijný pobyt.

O škole

Nachádza sa v historickom centre mesta a bola založená pred 18timi rokmi. Na škole sa využíva Montessori metóda výučba. K dispozícii je aj sprievodca , ktorý organizuje mimoškolské aktivity a zároveň  je vám vždy k dispozícii pre akékoľvek informácie o podujatiach, ako sú koncerty, výstavy a športové či kultúrne podujatia v meste.

Kurzy v Cagliari

Skupinové kurzy sú k dispozícii od júna do októbra. Zvyšok roka sa môžete prihlásiť na individuálne kurzy alebo kurzy vo dvojici. Jedna lekcia trvá 60min. Prvý deň kurzu absolvuje každý študent test, na základe ktorého bude zaradený do skupiny.  Max počet študentov v jednej skupine je 8. V cene kurzov je zahrnutá aj typická večera a poldenný/celodenný výlet, učebnice a certifikát o absolvovaní. Zápisné na jeden rok je 50€.

Všeobecný

Začiatok: každý pondelok okrem úplných začiatočníkov Dĺžka: min. 1 týždeň Úroveň: všetky

3 h / deň

250€ / týždeň

Všeobecný + konverzácie

Začiatok: každý pondelok okrem úplných začiatočníkov Dĺžka: min. 1 týždeň Úroveň: všetky

4h / deň

310€ / týždeň

Individuálny kurz

Začiatok: kedykoľvek podľa dohody Dĺžka: min. 1 týždeň Úroveň: všetky

Lekcie podľa dohody

35€ / hodina

Ubytovanie

Vieme, že komfortné ubytovanie je dôležitou súčasťou vašich študijných pobytov, preto vám veľmi radi pomôžeme nájsť to najvhodnejšie ubytovanie.

Zdieľaný apartmán s domácimi Talianmi – od 200€ / týždeň

Samostatné apartmány – na vyžiadanie

B&B, Hotel, Penzión – na vyžiadanie


Max. počet študentov
  • Skupina 6-8
Next Post