Skip to main content

JANOV

O Janove

Janov, rodisko Krištofa Kolumba, sa rozprestiera na pobreží Ligúrskeho mora v Janovskom zálive a je centrom regiónu Ligúria. Spolu s Milánom a Turínom vytvárajú priemyselný trojuholník severu. V roku 2006 bolo jeho historické centrum zapísané do svetového Zoznamu svetového dedičstva ľudstva UNESCO. 

Nájdete tu mnoho prepychových palácov, kostolov, či múzeí. Veľká časť pamätihodností je sústredená v prístave, vrátane 117 metrov vysokého majáku La Lanterna, symbolu Janova. 

O škole

Školu založili ľudia, ktorú milujú taliančinu, a túto vášeň chcú na 100% preniesť aj na svojich študentov. Preto im veľmi záleží aj na tom, aby sa každý študent cítil pohodlne. Učebne sú útulné a ponúkajú výhľad na katedrálu. Škola sa totiž nachádza v samom srdci Janova, na Via San Lorenzo, odkiaľ to máte len kúsok k najväčším atrakciám Janova. 

Kurzy v Janove

Začínajú každý pondelok okrem úplných začiatočníkov. Lekcia trvá 55 min. Počet študentov v skupine je max 8. 

Intenzívny kurz

Začiatok: každý pondelok Dĺžka: min. 1 týždeň Úroveň: všetky

4 lekcie v skupine / deň

252€ / týždeň

Intenzívny kombinovaný kurz

Začiatok: každý pondelok Dĺžka: min. 1 týždeň Úroveň: všetky

4 lekcie v skupine + 3/5/10 individuálne / deň

360€ / 432€ / 612€ / týždeň

Doplnkové kurzy:

  • Taliančina s receptami
  • Taliančina s pesničkami
  • Kurzy senior
  • Taliančina pre študentov Erasmus
  • Taliančina s kinom

Mimoškolské aktivity

Škola ponúka každý týždeň mnoho aktivít, ktorých sa môžete zúčastniť, ako napríklad kanoistika, fitnes, joga, plachtenie a rôzne výlety .Ak máte radi nejakú aktivitu, ktorú škola neponúka, dajte nám vedieť a posnažíme sa Vám takú nájsť.

Ubytovanie

Vieme, že komfortné ubytovanie je dôležitou súčasťou vašich študijných pobytov, preto vám veľmi radi pomôžeme nájsť to najvhodnejšie ubytovanie.

Zdieľaný apartmán  – od 250€

Rodina s polpenziou – od 350€

B&B, Hotel, Penzión – od 300€

Next Post

Leave a Reply