Skip to main content

SIENA

O Siene

Siena je fascinujúce stredoveké mesto, ktorého motto “Cor magis tibi Seni pandit” ,Siena vám otvára svoje veľké srdce, víta návštevníkov nad Porta Camollia.  Nachádza sa asi 80 km južne od Florencie, na troch kopcoch z červenkastej hliny a je stále obklopené starobylými hradbami. Majestátne mestské paláce, nádherné kostoly, rozprávkové umelecké pamiatky, chutná miestna kuchyňa a živé kultúrne tradície zapôsobia na všetky typy návštevníkov. Krása a starostlivá ochrana Sieny dnes inšpirovali UNESCO, aby ju vyhlásilo za svetové dedičstvo. Siena sa často považuje za jedno z desiatich najpríjemnejších miest na život v Taliansku. Vďaka umeleckým pamiatkam, banke Monte dei Paschi di Siena, slávnej univerzite a dobre rozvinutému cestovnému ruchu mesto aj dnes prosperuje a priťahuje návštevníkov z celého sveta.

O škole

Škola bola založená v roku 1992. Sídli v historickom rezidenčnom paláci veľkolepého, legendárneho guvernéra Sieny zo 16. storočia, v príjemnom a útulnom prostredí. Školu tvorí tím úžasných profesionálov , ktorí milujú svoju prácu a túžia sa podeliť o svoj jazyk a kultúru. Cieľom je poskytnúť kvalitný program s množstvom aktivít a spraviť Váš pobyt v Siene nezabudnuteľným.

Kurzy v Siene

Začínajú každý pondelok. Jedna lekcia trvá 60 minút. Počet študentov v skupine je max 6. Zápisné je v cene 80 eur.

Štandard

Začiatok: každý pondelok Dĺžka: min. 1 týždeň Všetky úrovne

4 lekcie / deň

320€ / týždeň

Intenzívny kurz

Začiatok: každý pondelok Dĺžka: min. 1 týždeň Úroveň: všetky

6 lekciev / deň + 4 súkromné / týždeň

472€ / týždeň

Super intenzívny kurz

Začiatok: každý pondelok Dĺžka: min. 1 týždeň Úroveň: všetky

4 lekcie / deň + 8 individuálne / týždeň

624€ / týždeň

Doplnkové kurzy:

  • Taliančina v lyrickej opere
  • Talianska literatúra
  • Talianske umenie

Mimoškolské aktivity

Škola ponúka každý týždeň mnoho aktivít ako napríklad aperitivo, rôzne exkurzie, školu varenia, spoločné večere a obedy. Nakoľko je škola menšia, vzťah ku každému študentovi je veľmi osobný.

Ubytovanie

ieme, že komfortné ubytovanie je dôležitou súčasťou vašich študijných pobytov, preto vám veľmi radi pomôžeme nájsť to najvhodnejšie ubytovanie.

Zdieľaný apartmán – od 280 € / 6 nocí

Rodina s raňajkami – od 300 €/ 6 nocí

Rodina s polpenziou – od 360 €/ 6 nocí

Apartmán – od 450€/ 6 nocí

Next Post