Skip to main content

ORBETELLO

O ORBETELLO

Orbetello je charakteristické prímorské mestečko v Toskánsku, v srdci Maremmy, necelé dve hodiny cesty od Ríma, Florencie, Pisy a Sieny. Orbetello, perla Strieborného pobrežia uprostred nádhernej lagúny, je spojené s výbežkom Argentario dvoma nádhernými zlatými piesočnatými plážami Feniglia a Giannella. Severne a južne od Argentaria sa nachádzajú Porto Santo Stefano a Porto Ercole, rybárske dedinky, ktoré si pre ich veľký pôvab určite zaslúžia návštevu. Výbežok Monte Argentario s vysokými útesmi padajúcimi do mora ponúka jeden z najkrajších výhľadov v Taliansku, ktorý sa vyznačuje dlhými piesočnatými plážami, rozsiahlymi borovicovými lesmi a rozsiahlymi stredomorskými krovinami. 

A hneď oproti, asi hodinu plavby loďou od ostrovov P. S. Stefano a P. Ercole, sa nachádzajú dve perly toskánskeho súostrovia, ostrovy Giglio a Giannutri, známe krištáľovo čistou farbou mora a nádherným morským dnom, ktoré je vyhľadávaným cieľom milovníkov potápania.Päťdesiat kilometrov pobrežia obmývaného krištáľovo čistým morom, ktoré sa rozprestiera medzi dvoma najväčšími talianskymi prírodnými rezerváciami, robí z Orbetella ideálne miesto pre každého, kto chce stráviť dovolenku v jednej z najkrajších lokalít Toskánska.

O škole

Ponúka možnosť študovať taliansky jazyk a kultúru v ideálnom prostredí, kde si môžete oddýchnuť a vychutnať si slnko, more a krásne pláže. Nachádza sa v pokojnej oblasti, len kúsok od historického centra. Budova školy bola nedávno zrekonštruovaná a je obklopená krásnou záhradou, ktorá je ideálnym miestom na vyučovanie vonku, relaxáciu vo voľnom čase alebo stretávanie sa s ostatnými študentmi. Je otvorená po celý rok a ponúka jazykové kurzy pre študentov všetkých vekových kategórií, úrovní a národností, v neformálnej a priateľskej atmosfére, v ktorej sa môžete učiť taliančinu v známom prostredí, kde sa môžete stretávať s ostatnými študentmi, učiteľmi taliančiny a všetkými zamestnancami školy. Študenti môžu bezplatne využívať internet a počítače školy a k dispozícii majú aj videotéku s kultovými talianskymi filmami.

Kurzy v Orbetello

Skupinové kurzy sú k dispozícii od apríla do októbra. Zvyšok roka sa môžete prihlásiť na individuálne kurzy alebo kurzy vo dvojici. Jedna lekcia trvá 55min. Prvý deň kurzu absolvuje každý študent test, na základe ktorého bude zaradený do skupín. Na tejto škole sa platí zápisné vo výške 50€ a zahŕňa didaktický materiál, certifikát o absolvovaní, prístup na internet, používanie knižnice a videotéky.

Štandard

Začiatok: každý pondelok okrem úplných začiatočníkov Dĺžka: min. 1 týždeň Počet lekcií: 4 denne Úroveň: všetky

4 lekcie / deň

270€ / týždeň

Kombinovaný

Začiatok: každý pondelok okrem úplných začiatočníkov Dĺžka: min. 1 týždeň Počet lekcií: 4 v skupine+1 individuálna denne Úroveň: všetky

4 lekcie v skupine + 1 individuálna

370€ / týždeň

Intenzívny

Začiatok: každý pondelok okrem úplných začiatočníkov Dĺžka: min. 1 týždeň Úroveň: všetky

4 lekcie v skupine + 2 individuálne / deň

520€ / týždne

V cene je zahrnuté ubytovanie v rodinách s polpenziou, 3 poobedné aktivity, obed v priateľskej kaviarni s typickými produktami, 1 celodenná exkurzia, 1 poldenná exkurzia, 

Orbetello + Rím

Začiatok: každý pondelok okrem úplných začiatočníkov Dĺžka: min. 2týždne Úroveň: všetky

4 lekcie / deň

925€ / 2 týždne

V cene je zahrnuté ubytovanie, lístok na vlak a zápisné

V ponuke aj Orbetello+Florencia, Orbetello+Siena, Orbetello+Perugia. Viac info ku každému kurzu na vyžiadanie.

Doplnkové kurzy:

Kurzy 50+
Kurz talianskej kuchyne
Taliančina a šport
Kurzy pre skupiny 

Ubytovanie

Vieme, že komfortné ubytovanie je dôležitou súčasťou vašich študijných pobytov, preto vám veľmi radi pomôžeme nájsť to najvhodnejšie ubytovanie.

Zdieľaný apartmán – 180€/týždeň
Rodina s raňajkami – 210€/týždeň
Rodina s polpenziou – 270€/týždeň
Samostatné apartmány – na vyžiadanie
B&B, Hotel, Penzión – na vyžiadanie

*V júli a auguste sa cena zvyšuje o 20€/týždeň
Next Post